-15% pirmam pirkimui

Prisijunkite prie  GomezClub ir gaukite Perkant pirmą kartą, 15% nuolaida naujiems produktams ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

dažniausiai užduodami klausimai

Kai paketas bus išsiųstas, gausite el. Laišką su stebėjimo nuoroda. Savo siuntos būseną taip pat galite patikrinti šiame puslapyje >> STEBĖTI arba paskambinę infolinijos numeriu +370 521 06 777 

Kurjeris DPD pristatys paketą nurodytu adresu. Paprastai tai trunka maždaug 4-6 darbo dienas. Priklausomai nuo vietovės, pristatymai atliekami nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8:00 iki 9:00 val. Jei Kliento namuose nėra, tiekėjas per kitas dvi darbo dienas dar du kartus bandys pristatyti prekę.

Jei pristatymas neįmanomas - o kurjeris nesusitarė kitaip, tiesiogiai susisiekdamas su Klientu - pakuotė bus pristatyta į kurjerio sandėlį ir grąžinta siuntėjui. Po kiekvieno pristatymo bandymo klientui bus pristatytas pranešimas SMS ar el. Paštu.


Prie kiekvieno pirkimo išduodame kvitą arba, jeigu klientas pageidauja, išrašome PVM faktūrą.


Nedažnai siunta būna sugadinta, todėl tokiu atveju privalote iš vežėjo pareikalauti išrašyti protokolą, kad būtų įvertina siuntos būklė ir žalos priežastis, bei nedelsiant mums pranešti apie įvykį.


Norėdami susikurti paskyrą, pirmiausiai privalote prisiregistruoti. Tai tik keli paprasti žingsniai, kuriuos padarysite čia.

Detali informacija, kaip susikurti ir naudotis kliento paskyra mūsų internetinėje parduotuvėje, pateikta mūsų reglamente.

 

Kiekvienas mūsų produktas yra išmatuotas. Dydžių lentelė, kurią rasite produkto lape, atspindi realius produkto išmatavimus. Tereikia Jums išmatuoti pasirinktą savo spintos drabužį ir palyginti su mūsų puslapyje pateiktais dydžiais. Jeigu Jūsų įsigytas produktas netiks, naudodamiesi sutarties atsisakymo be priežasties pateikimo teise, galite jį grąžinti per 14 dienų laikotarpį nuo siuntos atsiėmimo dienos. Daugiau informacijos apie sutarties atsisakymą rasite reglamente.


Visi mūsų sistemoje matomi modeliai yra prieinami. Siuntimas vykdomas per 24 valandas darbo dienomis.


Jeigu turite klausimų susijusių su prekės siuntimu, laiku, pristatymo kaina, atsiėmimu asmeniškai, atsakymus į juos rasite mūsų skirtuke Klientų aptarnavimas. Siuntos išsiuntimo momentu gausite el. laišką su visa informacija.

Jeigu Jums rūpi sužinoti, kaip pakeisti pristatymo/apmokėjimo būdą, sumokėti kortele, įveikti prisijungimo ar apmokėjimo sunkumus, įrašyti kitą pristatymo adresą, vėliau išsiųsti siuntą, jungti arba atsisakyti užsakymo ir pan., susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo biuru.


KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: