• IKI -40% PAPILDOMAI | KODAS: FASHION22

    Daugiau
  •   -15% pirmam pirkimui

  •   Nemokami pristatymai

  • CHRISTMAS SALE IKI -70% IR DAUGIAU!
     WOMEN | MEN | KIDS

Apranga

Moterų mada 2021 m. Rudens/Žiemos sezonui pirmiausia yra komfortas ir funkcionalumas, bet ir drąsesni, į ateitį orientuoti pasiūlymai, pasižymintys moderniomis formomis ir spalvų riaušėmis. Tai taip pat yra aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip vilna, kašmyras ir oda, kurių, be kita ko, galima rasti megztiniuose, paltuose ir sijonuose. FW21 sezono metu moteriškų drabužių kolekcijoje yra nuorodų į athleisure bei total look stilių su vienodomis spalvomis ir tos pačios rūšies tekstūra visuose drabužiuose.

Dabartinio sezono moterų drabužiai pirmiausia yra megztiniai, švarkai, laisvalaikio marškinėliai su atspaudais, sportiniai polo marškinėliai, raštuotos moteriškos palaidinės, oficialūs marškiniai, liemenės, elegantiškos striukės ir švarkai, šilti megztiniai ir kombinezonai. Į pasiūlymą taip pat įeina paplūdimio apranga ir maudymosi kostiumėliai. Moterys iš siūlomų kelnių, be kita ko, gali rinktis medžiagines ir nesenstančius džinsus. Viršutinių drabužių asortimentą sudaro striukės, paltai, tranšiniai paltai, tranšėjos paltai ir šiltos liemenės standartinio ir maksimalaus ilgio.

Medvilnė, vilna ir kašmyras yra pagrindiniai audiniai. Prislopintos spalvos persipina su stipriais bordiniais ir butelio žalios spalvos atspalviais. Šiuolaikiniai modeliai yra alternatyva vienspalviams pasiūlymams, o naujoviški audiniai padaro drabužius, įskaitant sportinius, patogius dėvėti. Ruduo/Žiema 2021 taip pat yra logomanijos tendencija, kuri vis dar yra madinga. Naujausiame plačiame „Gomez“ asortimente galima rasti įvairių formų, turtingo dizaino ir dar daugiau prekių ženklų monogramų.