-10% pirmam pirkimui

Junkitės prie Gomez Club ir jau pirkdami pirmą kartą gausite 10% nuolaidą naujai kolekcijai ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

Pageidavimų sąrašas
Klientų aptarnavimas

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

dažniausiai užduodami klausimai

Kai siunta bus išsiųsta, gausite el. laišką su nuoroda sekti siuntinį. Taip pat siuntos statusą galima patikrinti šiame puslapyje >> GLS arba skambinant infolinijos telefonu +370 652 95379. Jeigu norite, kad kurjeris susisiektų su Jumis prieš pristatydamas siuntą į namus, pažymėkite užsakyme savo pasirinkimą. Tačiau kurjeriai dėl to nėra įpareigojami, todėl rekomenduojame siuntos pristatymo dieną susisiekti su GLS ir aptarti visas detales.

Jeigu negalite asmeniškai atsiimti siuntos, galite duoti sutikimą, kad GLS siuntinį perduotų Jūsų patikimam kaimynui. Jeigu nei Jūs, nei kaimynas negalite priimti siuntos (ir nepasirinkote jokios papildomos mokamos paslaugos, pvz. atsiėmimo), tuomet siuntinį GLS paliks artimiausiame punkte ParcelShop, kur galėsite atsiimti per 9 dienas. Informaciją apie ParcelShop adresą rasite avizoje.

Siunta bus pakartotinai pristatoma, jeigu jos negalima palikti pas kaimyną arba nėra ParcelShop punkto. Kurjeris priims tokius veiksmus, kaip pirmo pristatymo metu. Jeigu ir kit1 kartą siuntos nebus galima pristatyti, tuomet siuntinį GLS grąžins į skyrių, o praėjus dešimčiai darbo dienų perduos į "Gomez".

Pristatymą Lietuvoje GLS vardu vykdo UAB „Itella logistics“


Prie kiekvieno pirkimo išduodame kvitą arba, jeigu klientas pageidauja, išrašome PVM faktūrą.


Nedažnai siunta būna sugadinta, todėl tokiu atveju privalote iš vežėjo pareikalauti išrašyti protokolą, kad būtų įvertina siuntos būklė ir žalos priežastis, bei nedelsiant mums pranešti apie įvykį.


Klientų aptarnavimo skyrius:

 
INFOLINIJA

+37052101688

 

 
KONTAKTAS

parduotuve@gomez.lt

DARBO VALANDOS
Pirmadienis - Penktadienis
11:00 - 17:00

 

Gomez Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Spolka komandytowa
Tomasza Drobnika 2, 60-693 Poznan, Lenkija/Poland
Įmonės registro numeris (KRS) 0000631068 (Lenkijos įmonių registras) |  Mokesčių mokėtojo identifikacijos kodas (NIP) 9721264099 | Įmonės kodas (REGON) 364534202
registro bylos saugojamos miesto Poznan apylinkės teisme - Nowe Miasto ir Wilda mieste Poznan, Lenkijos įmonių registro VIII ekonomikos skyriuje