-15% pirmam pirkimui

Prisijunkite prie  GomezClub ir gaukite Perkant pirmą kartą, 15% nuolaida naujiems produktams ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

dažniausiai užduodami klausimai

Kai paketas bus išsiųstas, gausite el. Laišką su stebėjimo nuoroda. Savo siuntos būseną taip pat galite patikrinti šiame puslapyje >> STEBĖTI arba paskambinę infolinijos numeriu +37052101688.

Kurjeris No Limit / Venipak  pristatys paketą nurodytu adresu. Paprastai tai trunka maždaug 4-6 darbo dienas. Priklausomai nuo vietovės, pristatymai atliekami nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8:00 iki 9:00 val. Jei Kliento namuose nėra, tiekėjas per kitas dvi darbo dienas dar du kartus bandys pristatyti prekę.

Jei pristatymas neįmanomas - o kurjeris nesusitarė kitaip, tiesiogiai susisiekdamas su Klientu - pakuotė bus pristatyta į kurjerio sandėlį ir grąžinta siuntėjui. Po kiekvieno pristatymo bandymo klientui bus pristatytas pranešimas SMS ar el. Paštu.

Nuo siuntinio registravimo iki planuoto pristatymo dienos 6:00 val. ryto galite pakeisti pristatymo datą ar vietą naudodamiesi nuoroda, gauta iš Vežėjo SMS ir el. Paštu.


Prie kiekvieno pirkimo išduodame kvitą arba, jeigu klientas pageidauja, išrašome PVM faktūrą.


Nedažnai siunta būna sugadinta, todėl tokiu atveju privalote iš vežėjo pareikalauti išrašyti protokolą, kad būtų įvertina siuntos būklė ir žalos priežastis, bei nedelsiant mums pranešti apie įvykį.


Klientų aptarnavimo skyrius:

 
INFOLINIJA

Gerbiami Klientai, 2021 m. Rugsėjo 14 - 16 d. „Gomez“ infolinija nedirbs. Atsiprašome už nepatogumus ir prašome susisiekti su mumis el. paštu..

 

 
KONTAKTAS

[email protected]z.lt

Darbo valandos
Pirmadienis - Penktadienis11:00 - 16:00

 

Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus dabartinis surinkimo ir pristatymo laikas gali būti pratęstas 1-3 dienomis

Gomez Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Spolka jawna
Tomasza Drobnika 2, 60-693 Poznan, Lenkija/Poland
Įmonės registro numeris (KRS) 0000885937 (Lenkijos įmonių registras) |  Mokesčių mokėtojo identifikacijos kodas (NIP) 9721264099 | Įmonės kodas (REGON) 364534202
registro bylos saugojamos miesto Poznan apylinkės teisme - Nowe Miasto ir Wilda mieste Poznan, Lenkijos įmonių registro VIII ekonomikos skyriuje