-10% pirmam pirkimui

Junkitės prie Gomez Club ir jau pirkdami pirmą kartą gausite 10% nuolaidą naujai kolekcijai ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

Pageidavimų sąrašas
Klientų aptarnavimas

PRISTATYMO LAIKAS IR KAINA

 Užsakymo vertė mažesnė nei 69,99 EURUžsakymo vertė didesnė nei 69,99 EUR

4,99 EUR

0 EUR

Standartinis pristatymo laikas: 4-6 dienos.

Visos mūsų siuntos yra pilnai apdraustos.

Pristatymas kurjeriu tai greitas ir patikimas siuntų pristatymo visoje šalyje būdas. Klientas turi galimybę sekti siuntos visą kelionę ir stebėti, kurioje vietoje ji randasi. Kurjeriai dirba pagal sistemą nuo durų iki durų. Puslapyje nurodytos siuntimo kainos apima siuntų pristatymą Lietuvos teritorijoje. Daugiau informacijos apie pristatymus rasite internetinės parduotuvės gomez.lt reglamente apsipirkimo įvykdymo ir pristatymo sekcijoje čia.

 


VYKDYMO LAIKAS

Labiausiai įtemptais laikotarpiais (prieš didžiąsias šventes, akcijų ir nuolaidų metu) siuntų vykdymo laikas užsitęsia. Prekes siunčiame naudodamiesi šių kurjerių paslaugomis: VENIPAK. Konkretus įvykdymo laikas apibrėžtas internetinės parduotuvės gomez.lt reglamento apsipirkimo įvykdymo sekcijoje, kurią rasite čia. Apie užsakymo vykdymo procesus būsite informuojami atskirame el. laiške.

KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: