-15% pirmam pirkimui

Prisijunkite prie  GomezClub ir gaukite Perkant pirmą kartą, 15% nuolaida naujiems produktams ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

PRISTATYMO LAIKAS IR KAINA

 Užsakymo vertė mažesnė nei 69,99 EURUžsakymo vertė didesnė nei 69,99 EUR

4,99 EUR

0 EUR

 

Mes išsiunčiame prekes per 24 valandas nuo apmokėjimo gavimo (netaikoma mokėjimams atsiimant prekę) per „DPD“ kurjerių įmonę, tiesiogiai nurodytu adresu arba į vieną iš 300 atsiėmimo punktų. Apie užsakymo eigą būsite informuoti el. paštu. Standartinis pristatymo laikas yra 3-5 darbo dienos.

 

Jūsų užsakymų pristatymą Lietuvoje vykdo „DPD“ pristatymo įmonė. Pristatymas atliekamas tiesiogiai namų adresais. Teisingai pateikus užsakymą, iš „Gomez“ gausite informaciją, kad jis buvo priimtas atlikti surinkimą. Mūsų komanda visus įsigytus gaminius paruoš per trumpiausią įmanomą laiką. Kai pakuotė bus paruošta pristatymui ir produktai bus supakuoti, mes informuosime jus atskiru el. laišku.

 

 

KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: