-15% pirmam pirkimui

Prisijunkite prie  GomezClub ir gaukite Perkant pirmą kartą, 15% nuolaida naujiems produktams ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

PRISTATYMO LAIKAS IR KAINA

 Užsakymo vertė mažesnė nei 69,99 EURUžsakymo vertė didesnė nei 69,99 EUR

4,99 EUR

0 EUR

 

Mes išsiunčiame prekes per 24 valandas nuo apmokėjimo gavimo (netaikoma mokėjimams atsiimant prekę) per „Omniva“ kurjerių įmonę, tiesiogiai nurodytu adresu arba į vieną iš 300 atsiėmimo punktų. Apie užsakymo eigą būsite informuoti el. paštu. Standartinis pristatymo laikas yra 3-5 darbo dienos.

 

Jūsų užsakymų pristatymą Lietuvoje vykdo „Omniva“ pristatymo įmonė. Pristatymas atliekamas tiesiogiai namų adresais arba į vieną iš 300 „Omniva Box“ atsiėmimo punktų. Abiem atvejais galima atsiskaityti už pristatymą (didžiausia užsakymo vertė 700 EUR) - pristatant į namų adresą galima atsiskaityti grynaisiais, atsiėmimo punktuose - tik kortele.Teisingai pateikus užsakymą, iš „Gomez“ gausite informaciją, kad jis buvo priimtas atlikti surinkimą. Mūsų komanda visus įsigytus gaminius paruoš per trumpiausią įmanomą laiką, supakuos ir perduos „No Limit“ operatoriui per 1-2 dienas. Kai pakuotė bus paruošta pristatymui ir produktai bus supakuoti, mes informuosime jus atskiru el. laišku.

Pateikę užsakymą, galite stebėti gabenimo etapų eigą logistikos operatoriaus „Packeta International“ sistemoje, palaikančioje susisiekimą iš Lenkijos su Lietuva -> ČIA. Proceso metu gausite pranešimus siuntinio registracijos sistemoje metu ir prieš pristatymą. Užsakymų į surinkimo punktą atveju tiekėjas Jums taip pat pateiks instrukcijas ir reikiamą informaciją.

Pristatant namų adresu, kurjeris susisieks su Jumis telefonu, kad susitartų patogią atsiėmimo datą. Po trijų nesėkmingų susisiekimo bandymų paketas pateks į atsiėmimo punktą. Kurjeris taip pat bandys pristatyti vieną kartą. Surinkimo punkte pakuotė lauks atsiėmimo iki 7 dienų. Jei vis tiek neįmanoma pristatyti pakuotės, ji bus grąžinta į GOMEZ - apie šį faktą Jums praneš kurjeris. Jei kas nors pasikeis, apie tai Jums praneš „Packeta International“ arba galutinis tiekėjas.

 

 

KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: