-10% pirmam pirkimui

Junkitės prie Gomez Club ir jau pirkdami pirmą kartą gausite 10% nuolaidą naujai kolekcijai ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

PRISTATYMO LAIKAS IR KAINA

 Užsakymo vertė mažesnė nei 69,99 EURUžsakymo vertė didesnė nei 69,99 EUR

4,99 EUR

0 EUR

 

Siuntą VENIPAK kurjeris pristatys per 4-5 dienas (gal geriau nurodyti kurjerio vardą?) užsakymo metu nurodytu adresu. Galima mokėti pristatymo metu.

 

 

„Gomez“ yra Jūsų siuntinio siuntėjas, VENIPAK tiekėjas, o logistikos operatorius, atsakingas už visą procesą, yra tarptautinė bendrovė „No Limit“.

Teisingai pateikus užsakymą, iš „Gomez“ gausite informaciją, kad jis buvo priimtas atlikti surinkimą. Mūsų komanda visus įsigytus gaminius paruoš per trumpiausią įmanomą laiką, supakuos ir perduos „No Limit“ operatoriui per 1-2 dienas. Kai pakuotė bus paruošta pristatymui ir produktai bus supakuoti, mes informuosime jus atskiru el. laišku.

"No Limit" perims pakuotę iš "Gomez" ir nuveš į perkrovimo punktą ruošiant tarptautinei siuntai, apie ką Jums praneš "No Limit" atskirame el. laiške.

Kai pakuotė bus paruošta pristatymui siuntėjui, gausite pranešimą su apytiksliu pristatymo laiku. Priklausomai nuo regiono, pristatymas vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8:00 iki 18:00 val. Apie planuojamo pristatymo datą klientas bus informuotas ankstesnę darbo dieną. Nuo to momento, iki numatytos pristatymo dienos 6:00 val. turite galimybę pakeisti pristatymo vietą ar datą naudodami nuorodą, pateiktą SMS žinutėje ar el. laiške, gautame iš kurjerių įmonės.

Jei kurjeris neranda gavėjo namuose, jis kitą darbo dieną vėl bandys pristatyti prekes, o prireikus - ir kitą. Po trijų nepavykusių pristatymo bandymų siunta bus grąžinta siuntėjui.

 

 

 

KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: