•   -15% pirmam pirkimui

  •   Nemokami pristatymai

Kulkšnies batai – įkvėpimas Jai

Ant lygaus pado, pleištiniai arba ant kulno. Klasikinėje, elegantiškoje ar roko versijoje kulkšnies batai tinka tiek kasdienai, tiek originalioms ir drąsioms stilizacijoms, taip pat ypatingoms progoms. Nešiojami nepriklausomai nuo sezono - su šortais, sijonais ar suknelėmis midi ir maxi ilgiais bei kelnėmis - jie gali būti įdomus moters drabužių spintos elementas. Moterys, kurios labiau mėgsta streetwear ar Glam Rock stiliaus rinkinius, su kulkšnies batais ras daug įkvėpimo.

Kulkšnies batai – „Gomez” pasiūlymo apžvalga

Kulkšnies batai yra ne tik stabilūs, plokšti, klasikiniai batai, kurių viršutinė dalis yra virš kulkšnies. „Gomez“ 2021 m. Rudens / Žiemos sezono pasiūlyme taip pat yra kulkšnies batų, tokių kaip: baikeriai, kaubojiški batai, su pleištiniais kulnais, ant storo ar smailo kulno. Kulkšnies batai yra juodos, rudos, pilkos spalvos ir su raštais bei aplikacijomis. Batai turi originalias dekoracijas ir detales: juosteles, sagtis, grandines ir kniedes. Klasikinius kulkšnies batus siūlo „Twin-Set“, „Michael Kors“, „Calvin Klein“, „Liu Jo“ ir „Tommy Hilfiger“.

Elegantiškus modelius ant aukštakulnio siūlo, be kita ko, „Casadei”, „Elisabetta Franchi” ir „Furla” unikalios konjako spalvos ir klasikinės juodos spalvos. Kulkšnies batus ant storesnio kulno, be kita ko, siūlo „Tory Burch” ir „Le Silla”, įskaitant tuos, kurie dekoruoti dygsniais ir detalėmis su prekės ženklo monograma. „Versace Jeans Couture“ FW21 sezone patraukia dėmesį puošnumo gausa ir plačia spalvų gama, pasižyminčia metaliniu efektu.