-10% pirmam pirkimui

Junkitės prie Gomez Club ir jau pirkdami pirmą kartą gausite 10% nuolaidą naujai kolekcijai ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

Pageidavimų sąrašas
Klientų aptarnavimas

SKUNDAI

"Gomez" turi pareigą klientui pristatyti prekę be trūkumų. Jeigu atsiranda fizinių ir teisinių defektų, tuomet įmonė atsako prieš klientą laidavimo pagrindu.

Jeigu Jūsų užsakyta prekė turi defektą, nustatytą praėjus dviem metams nuo jos išdavimo dienos, prašome mums apie tai pranešti (galima pasinaudoti skundo paraiškos blanku, kurį rasite čia) ir grąžinti prekę šiuo mūsų adresu:

Gomez Sp. z o.o. Sp. k.
Dzial Reklamacji/Skundų skyrius
Św. Mikołaja 1
62-080 Swadzim

Prašome pranešime pateikti kontaktinius duomenis, kad galėtume su Jumis susisiekti skundo vykdymo reikalais, taip pat prijungti prie jo dokumentus arba duomenis, leidžiančius identifikuoti pardavimo sutartį (pvz.: kvitą arba faktūrą, užsakymo numerį, kita). Neprivaloma prijungti kvito arba faktūros, tačiau šie dokumentai padeda pagreitinti skundo išnagrinėjimo procesą.

Skundas išnagrinėjamas per 14 dienų nuo pranešimo gavimo dienos. Apie skundo išnagrinėjimo būdą klientas informuojamas raštu, el. paštu arba SMS žinute.

Daugiau informacijos apie skundus pateikiama mūsų reglamente.

"Gomez" neteikia parduodamų prekių garantijos.

Prašymą/skundą dėl mūsų tinklapyje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - //www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje //ec.europa.eu/odr/.

KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: