-15% pirmam pirkimui

Prisijunkite prie  GomezClub ir gaukite Perkant pirmą kartą, 15% nuolaida naujiems produktams ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

Sauga ir kokybė

Saugus pirkimas

Rūpindamiesi klientų pasitikėjimu mumis, skiriame ypatingą dėmesį aptarnavimo lygiui ir parduodamų prekių kokybei. "Gomez" prestižą patvirtiną ne tik mūsų žodis, bet ir įrodo Q kokybės sertifikatas, kurį mums įteikė tinklapis Opineo - vienas pirmų Lenkijoje tinklapių, suteikusių galimybę priimti pirkimų sprendimus pagal internetinės visuomenės nuomonę. Mūsų įmonė vadovaujasi galiojančiais asmens duomenų apsaugos nurodymais ir teisės nuostatomis. Jūsų perduota informacija naudojama tik užsakymui ir paslaugai po prekės pardavimo teikti. Prisijungimo vardas, slaptažodis, adresas arba banko sąskaitos numeris yra apimtas tikslia apsauga. Mokėjimo sistemos: Mokėjimai24 ir PayPal garantuoja visišką internetinių pavedimų mūsų parduotuvėje apsaugą. Daugiau informacijos šia tema rasite mūsų reglamente.

 

Kokybė premium

 

Visi mūsų siūlomi produktai atkeliauja tiesiai iš geriausių gamintojų. Esame ilgamečiais ir sąžiningais partneriais, todėl turime autorinę teisę pardavinėti premium prekės ženklų asortimentą tiek Lietuvos, tiek užsienio teritorijoje. Mūsų pasiūlymas apima naujausias, rinkoje prieinamas kolekcijas, kurias asmeniškai atrenkame, rūpindamiesi labiausiai reiklių klientų norais. Jeigu gauta prekė turi trūkumų, galite pasinaudoti skundo pateikimo teise, atsakydami už juos laidavimo sutarties pagrindu. Daugiau informacijos apie tai rasite skirtuke reglamentas.

KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: