-15% pirmam pirkimui

Prisijunkite prie  GomezClub ir gaukite Perkant pirmą kartą, 15% nuolaida naujiems produktams ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

MOKĖJIMO BŪDAI

Kreditinė kortelė

Kreditinė kortelė

SixPayments tai mokėjimo sistema, kuri leidžia greitai atlikti pavedimus internetu. Ši sistema atitinka aukščiausius saugumo standartus: PCI Complient ir McAffe Secure.

PayPal

PayPal

PayPal leidžia greitai atlikti mokėjimą internetu banko sąskaitos, kreditinės kortelės ir kitų šaltinių pagalba. Vienu paspaudimu įvykdomas saugus mokėjimas. PayPal sistemos dėka apsiperkant nereikia kiekvieną kartą įrašyti kreditinės kortelės numerio.

Mokėti atsiėmimo metu

Mokėti atsiėmimo metu

Už padarytą užsakymą mūsų parduotuvėje galima susimokėti siuntinio atsiėmimo kurjeriu dieną. Pasirinkus mokėjimą atsiėmimo dieną, prašome sekti savo siuntinį. Negavus siuntos per 5 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos, prašome su mumis susisiekti.

KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: