-10% pirmam pirkimui

Junkitės prie Gomez Club ir jau pirkdami pirmą kartą gausite 10% nuolaidą naujai kolekcijai ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

PRODUKTŲ GRĄŽINIMAS

Jei kyla abejonių, susisiekite su „Gomez“ klientų aptarnavimo tarnyba. Taip pat prašome nesikreipti tiesiogiai į Packeta International/Omnivia, nes tai yra įmonė, kuri veikia kaip pristatymo tarpininkas. Tik "Gomez" tuir teisę priimti ir tvarkyti grąžinimus / skundus.

Siuntimas nuosavomis išlaidomis

Siuntimas nuosavomis išlaidomis

Užpildykite prie siuntinio prijungtą sutarties atsisakymo blanką.

Turėdami klausimų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo biuru:

INFOLINIJA:
+37052101688

EL. PAŠTAS:
[email protected]

Sutarties atsisakymo paraišką galite pateikti internetu arba savarankiškai paruošti sutarties atsisakymo paraišką.

Grąžinimas į stacionarinį saloną

Grąžinimas į stacionarinį saloną

Norėdami palengvinti Jums užduotį, mūsų paruoštos pakuotės tinka pakartotiniam siuntimui. Sudėkite į ją grąžinamus daiktus, sutarties atsisakymo blanką ir, jeigu turite galimybę, pirkimo kvito kopiją. Pakuotę uždarykite.

Siuntimas

Siuntimas

Siuntinį siųskite mūsų adresu:


OMNIVA LT (sorting center) – Packeta International 
91968661
Perspektyvos g. 32 
LT-52104, Kaunas
Lithuania

Prašome grąžinamas siuntas siųsti tik per "Omniva"

Iš šio adreso kurjerių įmonė „Packeta International“ pristatys paketą „Gomez“. Už siuntimą reikia sumokėti.

Gabenimas atgal

Gabenimas atgal

Už siuntimą reikia sumokėti. Paketai išsiųsti su mokėjimu pristatymo metu, bus Jums išsiųsti atgal, o grąžinimas nebus atliktas. Prašome nepristatyti pakuotės asmeniškai - ji turi būti išsiųsta, pageidautina registruotu laišku, kurį galima sekti. Iš nurodyto adreso paketas bus persiųstas „Gomez“. Jei kyla abejonių, susisiekite su „Gomez“ aptarnavimo centru

Priklausinių grąžinimas

Priklausinių grąžinimas

Gavę sutarties atsisakymo paraišką, grąžinsime Jums priklausinius tokiu pačiu būdu, kokį pasirinkote užsakymo atsiskaitymo metu, arba, jeigu sutinkate, persiųsime juos į banko sąskaitą. Procesas gali užtrukti iki 14 dienų, bet gali prasitęsti grąžinamo produkto arba išsiųstos prekės patvirtinimo pateikimo laikas.

 

 1. Įsigytas prekes galima grąžinti vėliausiai per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo dienos. Grąžinamose prekėse neturėtų būti naudojimo ženklų, jos turėtų būti nepažeistos ir turėti visas originalias etiketes.
 2. Prekes galite grąžinti dviem būdais:
 1. Naudodamiesi internetine forma:
  1. Užsiregistravusiems klientams adresu https://gomez.lt/lt/return/index
  2. Neužsiregistravusiems klientams adresu https://gomez.lt/lt/returnOrder
 2. Naudojant sutarties atsisakymo formą, pridėtą prie siuntos. Taip pat galite atsispausdinti formą. Atsisiųsti galima adresu //gomez.pl/upload/LTterms/6_Sutarties_atsisakymo_formos_pavyzdys_LT.pdf
 1. Prašome užpildyti formą, bei tiksliai nurodyti grąžinamą produktą ir grąžinimo priežastį. Taip pat prašome įvesti sąskaitos numerį lėšoms grąžinti pagal tarptautinį IBAN įrašymo standartą. Taip pat galite pateikti kitą sąskaitos numerį (iš kurio nebuvo atliktas pirkimas) kartu su sąskaitos savininko vardu ir pavarde.
 2. Prašome grąžinimo formą pridėti prie pakuotės su grąžinamomis prekėmis. Siuntimui galite naudoti pritaikytą „Gomez“ pakuotę, kurioje buvo išsiųstas užsakymas. Pašalinus apsaugą nuo lipnios juostelės dėžutės viduje, pakuotę vėl bus galima užklijuoti.
 3. Ant dėžės nurodykite tikslų žemiau nurodytą grąžinimo adresą. Jis gali būti parašytas ranka arba atspausdintas.

UAB No Limit Logistika
PRZESY--> OMNIVA LT (sorting center) – Packeta International 
91968661
Perspektyvos g. 32 
LT-52104, Kaunas
Lithuania

Prašome grąžinamas siuntas siųsti tik per "Omniva"

 

 1. Grąžinimą reikia atlikti registruotu laišku arba per kurjerį savo lėšomis. Atkreipkite dėmesį į pašto patvirtinimo gavimą su numeriu, kuris leis Jums patiems sekti siuntą. Dėl to Jūs turėsite garantiją, kad prekės buvo pristatytos į surinkimo punktą
 2. Informuojame, kad grąžinant paštu, mes nepriimame siuntų, siunčiamų adresato sąskaita ar grynaisiais pristatymo metu, ir mes nepadengiame siuntimo išlaidų. Tokiu būdu išsiųsti siuntiniai bus grąžinti siuntėjui. Tuo pačiu metu 14 dienų laikotarpis, per kurį galima grąžinti prekes, tęsis toliau, bei netrukus gali būti viršytas.
 3. Kai pakuotė bus pristatyta nurodytu adresu, prekės bus nukreiptos į „Gomez“ būstinę mūsų sąskaita. Šis procesas vyksta du kartus per savaitę, o tai gali pratęsti grąžinimo priėmimo ir apdorojimo laiką, taigi ir lėšų grąžinimą. Tačiau prašome būti supratingais, nes tokiu būdu suplanuotu logistikos procesu siekiama sumažinti Jūsų išlaidas ir palengvinti siuntimą.
 4. Priėmus grąžinamas prekes, jos bus patikrintos. Informaciją apie grąžinimo priėmimą gausite el. Pašto adresu, iš kurio buvo pateiktas užsakymas. Pinigų grąžinimas bus atliktas patikrinus grąžintų prekių būklę ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo gavimo „Gomez” būstinėje dienos (ne nuo to laiko kai išsiunčiate grąžinamas prekes)

 

OMNIVA LT (sorting center) – Packeta International 
91968661
Perspektyvos g. 32 
LT-52104, Kaunas
Lithuania
 
Prašome grąžinamas siuntas siųsti tik per "Omniva"

Už siuntimą reikia sumokėti. Paketai išsiųsti su mokėjimu pristatymo metu, bus Jums išsiųsti atgal, o grąžinimas nebus atliktas. Prašome nepristatyti pakuotės asmeniškai - ji turi būti išsiųsta, pageidautina registruotu laišku, kurį galima sekti. Iš nurodyto adreso paketas bus persiųstas „Gomez“. Jei kyla abejonių, susisiekite su „Gomez“ aptarnavimo centru

Sutarties atsisakymo paraiškoje prašome pateikti kontaktinius duomenis ir pridėti dokumentus arba kitą informaciją, leidžiančią identifikuoti sudarytą pardavimo sutartį (pvz.: kvitą, faktūrą, užsakymo numerį, kita). Siūlome pasinaudoti žemiau esančiu mūsų paruoštu sutarties atsisakymo blanko pavyzdžiu. Sutarties atsisakymo paraišką būtina pasirašyti. Pridėta kvito arba faktūros kopija žymiai pagreitins sutarties atsisakymo vykdymo procesą.

Sutarties atsisakymo blanko pavyzdys prieinamas Čia.

Detali informacija apie sutarties atsisakymo teisę pateikta mūsų reglamente.


Jeigu norite produktą grąžinti, išvengiant papildomų grąžinimo išlaidų, siūlome tai padaryti kurjerio pagalba. Internetu pateikite sutarties atsisakymo paraišką. Pasirinkus opciją nemokamas grąžinimas į "Gomez", reikės užpildyti trumpą blanką ir pateikti pagrindinius duomenis: vardą ir pavardę, siuntos atsiėmimo adresą, kontaktinį numerį ir el. pašto adresą.

Pateikdami sutarties atsisakymo paraišką iki 17:00 val. darbo dieną, kurjeris atvyks pas Jus jau sekančią darbo dieną. Tačiau pateikdami sutarties atsisakymo paraišką po 17:00 val. darbo arba nedarbo dieną, kurjeris atvyks pas Jus po dviejų dienų, skaičiuojamų nuo tos dienos, kurią pateikėte minėtą paraišką.

Siūlome pasinaudoti ta pačia dėžute, kurioje gavote užsakymą (pritaikyta pakartotiniam siuntimui). Jeigu turite galimybę, įdėkite kvituko arba faktūros kopiją. Tai padės pagreitinti sutarties atsisakymo vykdymą.

Nemokama grąžinimo į "Gomez" paslauga taikoma tik Lenkijos Žečpospolitos teritorijoje. "Gomez" paskiria užsakymus įgyvendinantį vežėją.

Detali informacija apie sutarties atsisakymo teisę pateikta mūsų reglamente.


Jeigu norite pasinaudoti asmeniško grąžinimo galimybe, tereikia grąžinamą produktą ir pasirašytą sutarties atsisakymo paraišką pristatyti į vieną iš mūsų stacionarių salonų, esančių Lenkijos mieste Poznan arba Suchy Las. Paraiškoje privalo būti pateikti duomenys, leidžiantys susisiekti su Jumis grąžinimo procesui įvykdyti, arba kitą, sudarytą pardavimo sutartį identifikuojančią informaciją (pvz.: kvituką, faktūrą, užsakymo numerį, kita). Taip pat galite pasinaudoti žemiau esančiu mūsų paruoštu sutarties atsisakymo blanko pavyzdžiu. Būtina pasirašyti sutarties atsisakymo paraišką. Prijungus kvitą arba faktūrą, pagreitinamas sutarties atsisakymo vykdymas.

Sutarties atsisakymo blanko pavyzdys prieinamas Čia.

 

Daugiau informacijos apie sutarties atsisakymo teisę skaitykite mūsų reglamente.


 

 

KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: