-10% pirmam pirkimui

Junkitės prie Gomez Club ir jau pirkdami pirmą kartą gausite 10% nuolaidą naujai kolekcijai ir 5% nuolaidą nukainotiems modeliams. Dalyvaudami elitiniame klube Gomez Club turėsite dar daugiau naudos.

Nemokami pristatymai

Pirkti internetinėje parduotuvėje "Gomez" yra paprasta ir saugu. Užsakymus, kurių vertė daugiau kaip 69,99 eurai, išsiunčiame visiškai nemokamai per 24 valandas naudodamiesi viena patikimiausių kurjerių įmonių paslauga.

PRODUKTŲ GRĄŽINIMAS

Jei kyla abejonių, susisiekite su „Gomez“ klientų aptarnavimo tarnyba. Taip pat prašome nesikreipti tiesiogiai į NoLimit/Venipack, nes tai yra įmonė, kuri veikia kaip pristatymo tarpininkas. Tik "Gomez" tuir teisę priimti ir tvarkyti grąžinimus / skundus.

Siuntimas nuosavomis išlaidomis

Siuntimas nuosavomis išlaidomis

Užpildykite prie siuntinio prijungtą sutarties atsisakymo blanką.

Turėdami klausimų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo biuru:

INFOLINIJA:
+37052101688

EL. PAŠTAS:
[email protected]

Sutarties atsisakymo paraišką galite pateikti internetu arba savarankiškai paruošti sutarties atsisakymo paraišką.

Grąžinimas į stacionarinį saloną

Grąžinimas į stacionarinį saloną

Norėdami palengvinti Jums užduotį, mūsų paruoštos pakuotės tinka pakartotiniam siuntimui. Sudėkite į ją grąžinamus daiktus, sutarties atsisakymo blanką ir, jeigu turite galimybę, pirkimo kvito kopiją. Pakuotę uždarykite.

Siuntimas

Siuntimas

Siuntinį siųskite mūsų adresu:

UAB No Limit Logistika
(GOMEZ RETURN)
Terminalo g. 8, 
Kuprioniškių k., 
LT-13279 Vilniaus r.
Lietuva

 

Iš šio adreso kurjerių įmonė „NoLimit“ pristatys paketą „Gomez“. Už siuntimą reikia sumokėti.

 

Gabenimas atgal

Gabenimas atgal

Už siuntimą reikia sumokėti. Paketai išsiųsti su mokėjimu pristatymo metu, bus Jums išsiųsti atgal, o grąžinimas nebus atliktas. Prašome nepristatyti pakuotės asmeniškai - ji turi būti išsiųsta, pageidautina registruotu laišku, kurį galima sekti. Iš nurodyto adreso paketas bus persiųstas „Gomez“. Jei kyla abejonių, susisiekite su „Gomez“ aptarnavimo centru

Priklausinių grąžinimas

Priklausinių grąžinimas

Gavę sutarties atsisakymo paraišką, grąžinsime Jums priklausinius tokiu pačiu būdu, kokį pasirinkote užsakymo atsiskaitymo metu, arba, jeigu sutinkate, persiųsime juos į banko sąskaitą. Procesas gali užtrukti iki 14 dienų, bet gali prasitęsti grąžinamo produkto arba išsiųstos prekės patvirtinimo pateikimo laikas.

 

 1. Įsigytas prekes galima grąžinti vėliausiai per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo dienos. Grąžinamose prekėse neturėtų būti naudojimo ženklų, jos turėtų būti nepažeistos ir turėti visas originalias etiketes.
 2. Prekes galite grąžinti dviem būdais:
 1. Naudodamiesi internetine forma:
  1. Užsiregistravusiems klientams adresu https://gomez.lt/lt/return/index
  2. Neužsiregistravusiems klientams adresu https://gomez.lt/lt/returnOrder
 2. Naudojant sutarties atsisakymo formą, pridėtą prie siuntos. Taip pat galite atsispausdinti formą. Atsisiųsti galima adresu //gomez.pl/upload/LTterms/6_Sutarties_atsisakymo_formos_pavyzdys_LT.pdf
 1. Prašome užpildyti formą, bei tiksliai nurodyti grąžinamą produktą ir grąžinimo priežastį. Taip pat prašome įvesti sąskaitos numerį lėšoms grąžinti pagal tarptautinį IBAN įrašymo standartą. Taip pat galite pateikti kitą sąskaitos numerį (iš kurio nebuvo atliktas pirkimas) kartu su sąskaitos savininko vardu ir pavarde.
 2. Prašome grąžinimo formą pridėti prie pakuotės su grąžinamomis prekėmis. Siuntimui galite naudoti pritaikytą „Gomez“ pakuotę, kurioje buvo išsiųstas užsakymas. Pašalinus apsaugą nuo lipnios juostelės dėžutės viduje, pakuotę vėl bus galima užklijuoti.
 3. Ant dėžės nurodykite tikslų žemiau nurodytą grąžinimo adresą. Jis gali būti parašytas ranka arba atspausdintas.

UAB No Limit Logistika
(GOMEZ RETURN)
Terminalo g. 8, 
Kuprioniškių k., 
LT-13279 Vilniaus r.
Lietuva

 1. Grąžinimą reikia atlikti registruotu laišku arba per kurjerį savo lėšomis. Atkreipkite dėmesį į pašto patvirtinimo gavimą su numeriu, kuris leis Jums patiems sekti siuntą. Dėl to Jūs turėsite garantiją, kad prekės buvo pristatytos į surinkimo punktą
 2. Informuojame, kad grąžinant paštu, mes nepriimame siuntų, siunčiamų adresato sąskaita ar grynaisiais pristatymo metu, ir mes nepadengiame siuntimo išlaidų. Tokiu būdu išsiųsti siuntiniai bus grąžinti siuntėjui. Tuo pačiu metu 14 dienų laikotarpis, per kurį galima grąžinti prekes, tęsis toliau, bei netrukus gali būti viršytas.
 3. Kai pakuotė bus pristatyta nurodytu adresu, prekės bus nukreiptos į „Gomez“ būstinę mūsų sąskaita. Šis procesas vyksta du kartus per savaitę, o tai gali pratęsti grąžinimo priėmimo ir apdorojimo laiką, taigi ir lėšų grąžinimą. Tačiau prašome būti supratingais, nes tokiu būdu suplanuotu logistikos procesu siekiama sumažinti Jūsų išlaidas ir palengvinti siuntimą.
 4. Priėmus grąžinamas prekes, jos bus patikrintos. Informaciją apie grąžinimo priėmimą gausite el. Pašto adresu, iš kurio buvo pateiktas užsakymas. Pinigų grąžinimas bus atliktas patikrinus grąžintų prekių būklę ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo gavimo „Gomez” būstinėje dienos (ne nuo to laiko kai išsiunčiate grąžinamas prekes)

 

KITOS KLIENTŲ APTARNAVIMO TEMOS: